У Берліні невідомі в масках влаштували погром

news

Чергові заворушення сколихнули багатостраждальну вулицю Рігер у Берліні, кілька будинків на якій займають бунтівні ліворадикали.

Про це пише “Знай.ua” з посиланням на німецьке видання “Die Welt“.

У ніч на суботу невідомі в масках почали палити вуличні туалети, сміттєві баки, будівельні загородження. Цього їм здалося мало, і в хід пішла бруківка: зловмисники виколупували її та били скло в припаркованих вздовж вулиці автомобілях.

Коли за викликом очевидців на місце прибула поліція, між правоохоронцями та бунтівниками почалася сутичка. У копів полетіли пляшки й петарди, одна жінка-поліцейський була поранена.Коли за викликом очевидців на місце прибула поліція, між правоохоронцями та бунтівниками почалася сутичка. У копів полетіли пляшки й петарди, одна жінка-поліцейський була поранена.

Втихомирити хуліганів вдалося тільки після того, як на підкріплення прибули кінологи з собаками. Аби знайти порушників, у повітря підняли гелікоптер.

Поліцейські затримали одного підозрюваного, інші заколотники втекли.

На вулиці Рігер ліворадикали роками влаштовують погроми та залякують місцевих жителів, а  влада поки що не може знайти на них управи. Останні зіткнення з копами тут були три тижні назад.

0 Комментариев