У 23 окрузі поскаржились на кандидата від «УКРОПу»

news

У 23-му окрузі кандидат від «Батьківщини» намагається оскаржити дії кандидата від «УКРОПу» в окружній виборчій комісії. 

Про це повідомили спостерігачам ОПОРИ 10 липня.

В окружну виборчу комісію у 23-му виборчому окрузі надійшла скарга від кандидата у народні депутати України Людмили Кирди щодо законності розміщення агітаційних матеріалів кандидата у народні депутати від політичної партії «Українське об’єднання патріотів УКРОП» Ірини Констанкевич.

Skarga

«Прошу перевірити законність розміщення біл-бордів з агітаційними матеріалами кандидата в народні депутати України Констанкевич І. М. в смт Маневичі по вул. Луцькій», — йдеться у скарзі.

У цьому контексті наголосимо, що 8 липня кандидати у народні депутати, які балотуються по 23-му виборчому окрузі, подавали в ОВК проміжні фінансові звіти щодо використання коштів з виборчих фондів. Зокрема, у відповідному звіті розпорядник виборчого фонду Ірини Констанкевич Ігор Поліщук у пункті «розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами (білбордах, вивісках, сітілайтах тощо)» не вказано жодної суми.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 6 ст. 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на забезпечення ведення передвиборної агітації відповідно до цього Закону, коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатних округах. Кандидати у депутати, зареєстровані у загальнодержавному окрузі, можуть здійснювати передвиборну агітацію за кошти виборчого фонду партії. Використання власних коштів партій, кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації, у тому числі з ініціативи виборців, забороняється.

0 Комментариев