У 2018 році планують відремонтувати дороги Луцьк-Ковель та Ковель-Жовква

news

У Державному агентстві автомобільних доріг України 5 грудня розпочався захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2018 рік.

Про це повідомили в Укравтодор, — пише “Район. Ковель”. 

По Волинській області основний акцент в 2018 році планується зробити на ремонті доріг Н-22 (Луцьк-Устилуг), М-19 (Луцьк-Ковель), Р-15 (Ковель-Жовква).

Наступного року буде ремонтуватися дорога міжнародного значення М-19/ Е85 на ділянках дороги, що поєднає Луцьк із Ковелем.

Окрему увагу буде приділено дорозі регіонального значення Р-15, що проходить уздовж українсько-польського кордону в напрямку Львівської області і з’єднує дороги міжнародного та національного значення М-07 та Н-22.

Зокрема, у 2018 році у Волинській області продовжиться ремонт на ділянках дороги Н-22, який було розпочато цього року. Завдяки цій дорозі буде поєднано обласний центр Луцьк із міжнародним пунктом пропуску Устилуг на українсько-польському кордоні.

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв, що дорогу Луцьк-Ковель «серйозно» відремонтують, а також – одесити відремонтують дорогу Ковель-Жовква за 280 мільйонів гривень.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев