Туреччина розцінить застосування С-400 РФ як агресію

news

Повідомляє korrespondent.net

Анкара розцінить як агресію, якщо бойовий літак Туреччини буде збитий за допомогою російського зенітного ракетного комплексу С-400 над повітряним простором Сирії. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган в інтерв’ю телеканалу CNN.

Журналістка запитала главу турецької держави про те, як Анкара відреагує у випадку, якщо турецький бойовий літак порушить повітряний простір Сирії і буде після цього збитий за допомогою системи С-400.

“Ми не хочемо бачити будь-якої ескалації в регіоні. Ми не хочемо в цьому брати участь. Але ті, хто стають на бік Сирії і сприяють зростанню напруженості, думаю, несуть за це відповідальність”, – сказав він.

За його словами, такий інцидент можливий, і “він змусить нас (Туреччину) вжити подальших заходів, які, безумовно, не обговорюються”, однак не уточнив, які саме.

Він зазначив, що “Росія давно надавала Сирії підтримку у сфері оборони, ще з часів правління батька Асада”. “Росія продавала або передавала Сирії подібні ракетні системи. Неможливо стверджувати, що це вже не було зроблено торік”, – наголосив Ердоган.

25 листопада Росія вирішила перекинути до Сирії комплекси С-400 на аеродром Хмеймім. Крім того, міністр оборони Росії заявив, що Москва вжила першочергові заходи у зв’язку з катастрофою російського бомбардувальника Су-24.

Ердоган їдко відповів Путіну на звинувачення в ісламізації Туреччини

0 Комментариев