ЦВК: вибори провести неможливо до 122-х рад Донбасу

news

Центральна виборча комісія встановила, що у 122 місцевій раді на підконтрольній Україні території неможливо провести вибори. Таку постанову ЦВК ухвалила на засіданні ввечері в суботу. Повідомляє BBC Україна

Йдеться про 91 місцеву раду у Донецькій області, а також про 31 місцеву раду на Луганщині.

Ці рішення ухвалили на підставі подань Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій, які вказували на те, що через близькість цих рад до лінії розмежування, влада не може гарантувати там законність і правопорядок.

Таким чином, ЦВК на основі подання встановила неможливість проведення виборів у Новоайдарському районі – 1 міськрада, 6 сільрад, Попаснянському районі – 1 райрада, 3 міськради, 9 селищних рад, 1 сільрада, Станично-Луганському районі – 2 селищні ради, 8 сільрад.

У Донецькій області вибори неможливо провести у Артемівському районі – 1 міськрада, 15 сільрад; Волноваському районі – 1 міськрада, 26 сільрад; Володарському районі – 3 сільради; Костянтинівському районі – 7 сільрад; Мар’їнському районі – 2 міськради, 9 сільрад; Старобешівському районі – 1 сільрада; Ясинуватському районі – 1 райрада, 12 сільрад, а також у містах: Авдіївка, Артемівськ, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Докучаєвськ, Костянтинівка.

Постанову ЦВК мають направити до Верховної Ради для затвердження.

Також ЦВК оголосила про початок виборчого процесу з 5 вересня.

Раніше в ЦВК вирішили, що місцеві вибори не проходитимуть на окупованих територіях у 271 населеному пункті на Сході.

0 Комментариев