ЦВК не виключає, що перетасує Криворізьку комісію “найближчим часом”

news

Повідомляє Українська правда

У Центральній виборчій комісії заявляють, що отримали подання Народного фронту про заміну їхніх двох представників у Криворізькій міській комісії.

Про це “Українській правді” повідомили у прес-службі ЦВК.

“До Центрвиборчкому надійшло подання “Народного фронту”, – зазначили у прес-службі

“Якщо воно юридично правильно оформлене, то воно буде розглянуте на засіданні комісії найближчим часом в установлений законом спосіб і строки”, – сказали у прес-службі.

Як відомо, ЦВК може скористатися правом розглядати таке подання протягом п’яти днів.

Раніше в понеділок після обвинувачень, що представники Народного Фронту у міській комісії Кривого рогу голосують в унісон з Опоблоком, НФ прийняв рішення замінити їх.

Як відомо, у вівторок о 18 годині має відбутися засідання міської комісії, під час якого буде розглянуто скарги кандидата від “Самопомочі” Юрія Милобога щодо фальсифікацій на виборах мера міста.

Як відомо, місцевий міський виборчком поспішно вранці в понеділок оголосив переможцем чинного мера Юрія Вілкула.

При цьому його опонент – представник “Самопомочі” Юрій Милобог заявляє про фальсифікації на певних дільницях одного з районів. У 6 з 7 районів лідирує Милобог і лише в одному – Вілкул. При цьому розрив становить 752 голоси.

В “Самопомочі” заявляють, що під час виборів на кількох дільницях були вкидання і каруселі. Всі скарги політичної сили міська комісія вирішила розглядати у вівторок о 18-й годині. Таким чином на оскарження результатів виборів у суді кандидату від “Самопомочі” залишиться не більше 6 годин.

Попри це, на сайті ЦВК вже з’явилася інформація про перемогу на виборах у Кривому Розі  чинного мера міста, кандидата “Опозиційного блоку” Юрія Вілкула.

Згідно з інформацією, за Вілкула проголосувало 49,25% виборців, за кандидата в мери від партії “Самопоміч” Юрія Милобога – 48,83% виборців.

Представники кандидата від “Самопомочі” Юрія Милобога заявили, що вимагатимуть скасування результатів виборів на дільницях, щодо яких є скарги.

Українська правда

0 Комментариев