Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес відкрився у Луцьку

news

У вівторок, 21 березня, відбулося відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку

У центрі місцеві підприємці можуть отримати безоплатні консультації з фінансового менеджменту, маркетингу, продажів, юридичних питань. А також відвідувати та проводити власні бізнес-івенти, знаходити інвесторів і партнерів, знайомитися з іншими підприємцями.

Найперше, вдячний Міністерству цифрової трансформації, нашим партнерам з ІТ-спільноти і кожному, хто доклав зусиль для реалізації цього проєкту на Волині. Малий, середній, великий бізнеси – невід’ємна частина економічної стабільності нашої області. Підприємці Волині гідно тримали економічний фронт у найскладніший період воєнного стану. Тепер наша черга допомагати тим, хто прагне старту чи розвитку власної справи. Впевнений, що Дія.Бізнес знайде позитивний відгук у волинян та стане підтримкою для досвідчених бізнесменів, релокованих підприємців, а також для активної молоді, яка прагне професійно розвиватись у своєму регіоні,

– говорит очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Завдяки Дія.Бізнес підприємці можуть отримати безоплатні консультації, навчатися, орендувати майданчик для власних подій та випробувати свій продукт на pop-up-локації.

Центр розташований за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 26, 4 поверх.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09:00 по 19:00, субота: з 10:00 по 16:00.

Загалом команда Мінцифри працює над тим, щоб центри Дія.Бізнес з‘являлися в кожному місті України з населенням понад 50 тисяч.

В понеділок, 21 березня, аналогічний центр відкрився у Рівному. Він став першим за час повномасштабного вторгнення.

Центри для підприємців вже відкриті у Харкові, Миколаєві, центр для студентів на базі КНУ імені Тараса Шевченка, пілотний формат консультаційного стенду у Черкасах, центри підтримки підприємців в Одесі, Полтаві, Ужгороді, Бучі, Тернополі, Кривому Розі, Кременчуці. А також консультаційний центр для українців Дія.Бізнес у Варшаві.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев