Тримайте запаси води, свічки та повербанки зарядженими: У Луцьку можливі аварійні відключення електроенергії

news

  У Луцькій громаді можливі аварійні відключення електроенергії, графік та райони відключення неможливо передбачити завчасно. 

Через пошкодження енергетичної інфраструктури України розпочали застосовувати аварійні відключення, які виконують протягом 15 хвилин від моменту отримання розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго». Графік аварійних відключень – це перелік ліній електропередач, які підпадають під негайне відключення у разі отримання відповідного розпорядження.

Попередити мешканців громади про такі відключення завчасно неможливо, оскільки вони є не плановими, а аварійними. Аварійні відключення застосовують, коли є дефіцит обсягів виробництва електроенергії і потрібно швидко знизити навантаження на енергосистему в тій чи іншій ділянці.

Такі заходи дають можливість уникнути хаотичного, некерованого відключення великої кількості споживачів та недопущення виникнення системної аварії на мережі. 

Більше того, інформація про відключення є інформацією з обмеженим доступом з огляду на питання безпеки.

Міська влада звертається до громадян віднесіться з розумінням  до таких заходів. Та закликає ощадливо використовувати електроенергію, зробити запас води, мати вдома свічки, ліхтарики та зарядити повербанк й інші необхідні вам пристрої, які можна зарядити.

Кожен заощаджений кіловат, це наш з вами внесок у перемогу!

За інформацією: Луцької міської ради

Усі новини Луцька на порталі UKR.net

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев