Труха-Луцьк: підтримує інформаційний фронт та допомагає ЗСУ

news

Труха-Україна, до мережі якої входить телеграм-канал Труха-Луцьк, це не просто популярний телеграм-канал, це потужний інструмент боротьби з російською пропагандою та фейками. З початку повномасштабного вторгнення канал зібрав понад 21 млн грн на допомогу ЗСУ.

Труха-Луцьк популярний паблік Волині у телеграм із найвідомішої мережі всеукраїнських телеграм-каналів Труха, який долучився до допомоги нашим захисникам. Протягом останніх двох місяців Труха допомагає 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді, яка зараз працює на Запорізькому напрямку. Зокрема обладнання для ефективної роботи розвідувальників з дронами.

Допомагали 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

«Труха – це важливий ресурс для українців, які шукають інформацію про війну. Канал є потужним інструментом для боротьби із російською пропагандою з перших днів повномасштабного вторгнення. Я особисто тримаю інформаційний фронт з початку війни та допомагаю українцям отримувати правду», – каже Максим Лавриненко, адміністратор українського телеграм-каналу «Труха-Україна» та мережі пабліків Труха.

Наразі Труха-Україна активно працює над удосконаленням своєї роботи. Команда каналу та регіональних каналів Трухи проходить курси підвищення кваліфікації у професійній школі журналістики, де вивчає досвід професійних журналістів та кращі кейси у роботі в інформаційному просторі.

«Ми пишаємося тим, що змогли зробити свій позитивний внесок у боротьбу України за свободу та незалежність. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Ми щодня удосконалюємо робочий процес, вчимося швидко розпізнавати фейки та дезінформацію. Продовжимо працювати і надалі, щоб допомогти нашій країні перемогти в цій війні», – каже Максим Лавриненко.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев