Педикюр: турбота про здоров’я та красу ваших ніг

news

Ми повинні піклуватися про своє тіло. Належний догляд повинен приділятися тілу, обличчю, волоссю. Але і про такі важливі речі як ноги ми теж не повинні забувати. Про них ми повинні дбати не тільки влітку, але і в будь-яку пору.

Фото дівчат з педикюром показують, що дана процедура є не тільки лікувальною, але також і декоративною. Красиві нігті на ногах важливі не менше ніж на руках.

У багатьох людей, а точніше у 90%, виникають різні проблеми або відхилення від нормального стану ніг: нездорова шкіра, пітливість, мозолі, тріщини. Все це є наслідком того, що наші ноги постійно закриті в панчохах, шкарпетках, взуття.

В цьому винен не тільки неправильний догляд або взагалі його відсутність, а й відсутність необхідних вітамінів і мінералів, які ми отримуємо з їжі. Погано підібране взуття теж грає свою роль. Фахівці рекомендують приділяти час педикюру хоча б 1-2 рази на місяць. Це дуже корисно, до того ж надає вашим ногам естетичного вигляду, а у багатьох після педикюру виникає відчуття легкості в ході.

При педикюрі необхідно дотримуватися тих же санітарно-гігієнічних норм, що і при манікюрі. Для людей, які страждають грибковими захворюваннями стоп і нігтів, важливо знати, що педикюр не виконують. Нині існує відразу декілька видів педикюру: апаратний, СПА-педикюр, класичний та європейський. Педикюр — це обробка шкіри і нігтів ніг. Якщо говорити про сучасний педикюр, то він включає в себе пілінг, за допомогою якого зволожують і пом’якшують шкіру на ступнях, масаж стоп, згладжування і видалення мозолів, антисептику, рефлексотерапію, ну і, звичайно ж, цілий комплекс з догляду та прикраси нігтів ніг.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев