Тренер українських біатлоністок одягнув рожеву шапочку в честь перемоги

news

Наставник жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець пообіцяв так відзначати кожен подіум дівчат. Пише korrespondent.net.
Старший тренер жіночої біатлонної збірної України Урош Велепець після перемоги своїх підопічних в естафеті в Рупольдингу надів рожеву шапочку і рожеві рукавички.
Зробивши так, словенець виконав обіцянку, яку дав своїм підопічним. На своїй сторінці у фейсбуку Урош, виклавши фотодоказ виконаної обіцянки, розповів про зобов’язання.
“Коли вже пообіцяв, то треба й виконати. Лєна, Валя, Юлька, Оля, Ната, Надя, Яна, Жужа, Аня та Іра, я пообіцяв, що після кожного вашого подіуму цілий день ходитиму в рожевій шапці і рожевих рукавичках. Мені це не дуже подобається, але неодмінно сподіваюся на те, що матиму ще не одну нагоду одягти усе це знову”, – написав Велепець.
Розшифровуємо: Лєна, Валя, Юля, Оля, Ната, Надя, Яна, Жужа, Аня та Іра – це Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Юлія Джима, Ольга Абрамова, Наталія Бурдига, Надія Бєлкіна, Яна Бондар, Юлія Журавок, Ганна Кривонос і Ірина Варвинець.
Нагадаємо про те, що збірна України виграла жіночу естафету на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу, випередивши Німеччину та Італію.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев