Топ-5 найкращих сезонних квітів, які варто обрати для весняного весілля

news

Сучасна флористична індустрія дозволяє виконати будь-які забаганки наречених. І навіть, за мотивами казки «12 місяців», потішити фіалками на зимовому весіллі.

І якщо цей день припадає у вас на весну, то є щонайменше 5 видів квітів, на які варто звернути увагу при  виборі та прийнятті рішення.

ПІВОНІЯ

Розкішна ніжність півоній зачарувала багатьох наречених. За чистотою білого, пастельно рожевого, світло бузкового кольорів цим квітам немає рівних. До того ж, у величезній гамі їхніх кольорів присутній на сьогодні модний  відтінок «марсала». Не даремно півонії здавна вважаються імператорськими квітами. Розкішні букети з цих пишних красунь та оформлення можна планувати на травневі весілля.

РАНУНКУЛЮС

вишуканий гість наших букетів. Схожі на незвичну троянду, ці квіти мають свій неповторний весняний шарм. Вони не поступаються королеві квітів у розмаїтті кольорів. Квітучі ранункулюси – це завжди стильно. Здається, що вони зійшли з полотен Рембрандта, Рубенса та Рафаеля.

ФРЕЗІЯ

Цю квітку можна назвати принцеса весни.

Окрім витонченості самого суцвіття, ці рослини вирізняються дуже приємним ніжним ароматом, що не властиво переважній більшості квітів.

МАГНОЛІЯ

Вигляд квітучого дерева надовго залишається у пам’яті і чудово підходить для фотозони.  Ці особливі квіти можна використовувати і в екзотичному весільному декорі, букетах для наречених, котрі не є прихильницями класики, а прагнуть чогось оригінального та незвичного.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев