Том Круз планує зніматися у франшизі “Місія нездійсненна” до 80 років

news

Том Круз в одному зі своїх інтерв’ю повідомив журналістам, що не має наміру припиняти кар’єру через вік. Вони наголосив, що планує брати участь у зйомках франшизи “Місія нездійсненна” навіть після того, як йому виповниться 80 років. При цьому актор зазначив, що в цьому він хоче бути схожим на Гаррісона Форда. Останні новини від на Meta.Ua оприлюднили для української аудиторії інформацію щодо творчих планів Тома Круза, про які він розповів в одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю.

Подробиці інтерв’ю актора

Знаменитому акторові Тому Крузу вже виповнився 61 рік, але він, як і раніше, перебуває в чудовій фізичній формі і продовжує зніматися в кіно. У власному інтерв’ю, для видання The Sydney Morning, кіноактор сказав, що відчуває почуття захоплення до знаменитого Гаррісона Форда і що сподівається на те, що в нього теж вийде продовжувати зйомки в серії фільмів “Місія нездійсненна” навіть після того, як відсвяткує своє 80-річчя. Том Круз сказав, що у нього є ще мінімум 20 років, щоб реалізовувати свій творчий потенціал на екрані. Посилання на новину про плани актора зацікавило багатьох фанатів його творчості, які пильно стежать за новинками в його фільмографії.

Останнім часом актора можна було побачити в популярному серіалі “Терапія”, а також у захопливому бойовику із захоплюючим сюжетом “Індіана Джонс і колесо долі”, де йому вдалося востаннє знятися в ролі археолога, що полюбився глядачам.

Цікаві факти про зйомки

Наразі відомо, що Том Круз знімається в черговій частині гучної франшизи, яка отримала назву “Місія: нездійсненна. Смертельна розплата”. Уже відомо, що фільм складатиметься з двох частин.

Том Круз, незважаючи на вік, навіть дуже складні трюки виконує без допомоги досвідчених каскадерів. Не так давно він поділився відеороликом, на якому видно, як актор виконує на парашуті дуже небезпечний спуск з гірської вершини. Швидкість, з якою він пролітав у цей момент, становила 80 км/год. Щоб у потрібний момент потрапити в об’єктив кінокамери, Крузу потрібно було приземлитися в певній точці, що для багатьох представників кінематографа здалося б неможливим.

Трюк, який з успіхом виконав Том, належить до гібридного екстремального виду спорту, в якому поєднуються елементи:

  • гірських лиж або сноубордів;
  • парапланеризму;
  • парашутного спорту.

Дата виходу чергової частини “Місія Нездійсненна”, яка зараз активно обговорюється в медіапросторі, намічена на 12 липня поточного року. Другу частину глядачі, яким подобається ця франшиза, зможуть побачити на великих екранах уже в червні наступного року.

0 Комментариев