“То є маразм, пане голово!” – лучани про ремонт за бюджетні кошти на одній з вулиць. ФОТО. ВІДЕО

news

Лучани незадоволені ремонтом на вулиці Крилова,18, бо вважають, що там є порушення, які призведуть до руйнування конструктивних елементів будинку.

Про це повідомляє користувач  Tyge Brahe на сайті “Відкрите місто“.

“Пане, Луцький голово! Доводжу до Вашого відому, що і як за кошти жителів громади (бюджету), роблять ваші підлеглі.
Це вулиця Крилова 18. На фото та відео чітко видно усі порушення, що допустили Ваші підлеглі, за наші гроші, під час встановлення водовідводів на щойно відремонтованому тротуарі! Лише навмисне можна так неякісно виконати роботи. Дві ринви і один водовідвід, ще і прокладено за чверть мерта від бодай однієї із них. То є маразм пане голово!”, – пише користувач.
“Але звертаю вашу увагу, що фундаменти у булинках на вулиці Крилова не бетонні, це відсів сміття та будівельних відходів залиті розчином (за Польщі саме так будували). Ці фундаменти будуть від води руйнуватися і відповідно буде нанесено непоправну шкоду. Це навмисна злочинна дія! Дуже прошу покарати винних у такому недбальстві, публічно (догана тощо)!  Усунути неякісно виконані роботи, перекласти бруківку та стоки, щоб відливи були під усіма ринвами (там їх дві). І головне щоб ці роботи були виконані за кошти порушника або Ваші особисті як замовника, не за бюджет.
Кошториси усіх виконаних робіт (з ремонтом водовідводів у тому числі) був публічно опублікований!”, – заявив користувач.

 

0 Комментариев