Тіллерсон їде до Китаю, говоритиме про Північну Корею

news
Глава американської дипломатії Рекс Тіллерсон цього тижня відвідає з чотириденним візитом Китайську Народну Республіку, де серед основних тем планує обговорити ситуацію навколо Північної Кореї.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепартаменту США, поширеному у вівторок ввечері, повідомляє “Укрінформ“з посиланням на власного кореспондента.

“Державний секретар США Рекс Тіллерсон відвідає Пекін у період 28 вересня – 1 жовтня, де зустрінеться з вищим китайським керівництвом”, – зазначили у відомстві.

Як повідомляється, держсекретар обговорить низку питань, “в тому числі запланований візит президента (Трампа – ред.) до регіону, денуклеаризацію Корейського півострова, торгівлю та інвестиції”.

При цьому наголошується, що візит глави Держдепартаменту до КНР відбуватиметься “на підтвердження зобов’язань адміністрації США продовжувати розширення та зміцнення інтересів США в економічній та безпековій сферах у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні”.

Поїдка держсекретаря США до Китаю відбуватиметься на тлі загострення ситуації навколо Північної Кореї. Керівництво КНДР всупереч резолюціям РБ ООН та попередженням міжнародної спільноти продовжує випробовувати ракетно-ядерну зброю, загрожуючи ударами по США та їхнім союзникам у регіоні. Ескалацію поки вдається стримувати на дипломатичному рівні. При цьому Сполучені Штати неодноразово закликали Китай використати свій вплив на КНДР у процесі мирного врегулювання.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев