Терористи ІД друкують сирійські паспорти

news

Представники “Ісламської держави” мають обладнання для друку сирійських паспортів. Про це повідомляє Корреспондент.net.

 Терористичне угруповання “Ісламська держава”, ймовірно, має в своєму розпорядженні обладнання для виготовлення автентичних паспортів громадян Сирії, що дає змогу їм проникати в різні країни світу. Про це йдеться в доповіді міністерства національної безпеки США.
У 17-сторінковому документі наголошується, що ІД могла отримати доступ до технологій після захоплення сирійського міста Дейр-ез-Зор, де розташовувався паспортний стіл з необхідним друкарським верстатом і великою кількістю порожніх бланків. Ще одне паспортне управління розміщувалося в місті Ракка, яке після захоплення майже стало столицею бойовиків.

Телеканал АВС зазначає, що фальшиві сирійські паспорти неодноразово виявляли в Європі: зокрема, їх використовували два терористи, що брали участь у паризьких нападах 13 листопада.

Автори доповіді з посиланням на місцеве джерело повідомляють, що в Сирії вже величезна кількість фальшивих паспортів, придбати які можна за ціною від 200 до 400 доларів.

Терористичне угруповання “Ісламська держава”, яке на сьогоднішній день є однією з головних загроз світової безпеки, за три роки захопило значні території Іраку і Сирії. Крім того, радикальне угруповання намагається поширити свій вплив у країнах Північної Африки.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев