Термін експлуатації: як часто українські автолюбителі міняють своїх «залізних коней»?

news

Рано чи пізно приходить час замінювати своє авто новим, і в кожній країні статистика таких рішень відрізняється, в залежності від пріоритетів власників машин та цінової доступності транспортних засобів. Як часто міняють авто на нове в Україні? За даними опитування Авто Ріа, сімдесят сім відсотків українських автовласників готові сидіти за кермом однієї і тієї ж «ластівки» не довше, ніж 5 років. При цьому більшість із опитаних серед цієї категорії вважають за доцільне міняти авто кожні три роки. Порівняно з відносно недавніми часами, коли одну й ту ж машину використовували до десяти років, а то й довше, це дуже позитивні зрушення, які говорять про покращення на ринку автомобілів та підвищення купівельної спроможності автомобілістів.

Машини з салону: скільки часу їх використовують та з яких причин вирішують продати?

Зазвичай нові авто, придбані в офіційного дилера, вітчизняні водії міняють протягом трьох – п’яти років.

Причин цьому декілька:

  • Поява перших технічних неполадок, які будуть турбувати водія все частіше й частіше, у зв’язку зі зношуванням вузлів та деталей.
  • Завершення гарантійного терміну. Після того, як дія дилерської гарантії припиняється, витрати на ремонт машини повністю лягають на гаманець її власника.
  • Максимальна ліквідність автомобілів, чий «вік» складає саме від трьох до п’яти років.

Також продають нові машини й з причин незручності та появи нових потреб. Через рік-два може виявитися, що, наприклад, в багажнику надто мало місця, пасажирам чи водієві некомфортно в салоні, в сім’ї народились діти або з’явились домашні тварини, т.д. А переїзд у заміський котедж – це майже завжди необхідність завести невеликий мікроавтобус, де буде місце для всіх членів родини та регулярних закупів у міських супермаркетах. Звісно, в рамках цієї статистики те, як часто треба міняти автомобіль, кожен власник вирішує сам. Іноді водії настільки звикають до своїх чотирьохколісних улюбленців, що регулярні ремонтні заходи і супутні фінансові витрати для них не страшні.

Частота заміни автомобілів з вторинного ринку: все індивідуально

Придбання автомобілю на вторинному ринку на сьогодні вважають раціональним багато водіїв, особливо, якщо вони проживають близько до кордонів європейських країн. Можна самостійно привезти з-за кордону транспортний засіб, який був у вжитку, при цьому «залізна конячка» часто перебуває практично в ідеальному стані, або ж придбати у посередника. Купити авто, наприклад на https://mymycars.com/ безпосередньо з рук своїх співвітчизників також вирішує чимало автолюбителів. Часто машини з салону купують для особистих потреб, а ті, які вже були у використанні – для роботи, наприклад, в таксі, для бізнесу у сфері перевезень людей чи вантажу. Як тільки «робоча» машина стає гірше справлятися зі своїми функціями, настає час для покупки іншої. Загалом у більшості випадків авто з вторинного ринку міняють при появі технічних негараздів, виправлення яких буде потребувати значних затрат. Однак, молоді люди, які люблять різноманіття, міняють вживані авто і просто з цікавості та бажання спробувати що-небудь новеньке.

0 Комментариев