“Тартак” йде у відпустку до грудня

news

4 березня група Олександра Положинського презентує останній альбом гурту “Вічність” у Львові. Після цього музиканти беруть творчу відпустку. Пише gazeta.ua.

— Налаштований взяти тривалу творчу відпустку, щонайменше до літа, — каже лідер гурту “Тартак” 43-річний Олександр Положинський. — Коли буде наступний виступ і де — поки невідомо. Можливо, аж у грудні — на 20-річчя гурту.

— Наш восьмий альбом не надто веселий, але водночас не дуже песимістичний. Така собі золота середина. Мені навіть здається, що в ньому є кілька пісень, які задають саме оптимістичніший тон. Звісно, цей оптимізм трошки сумний і навіть трагічний. Адже будь-яка творчість в Україні так чи інакше перегукується з тим, що відбувається в країні. На Донбасі гинуть люди, ми переживаємо дуже тяжкий історичний період. Маю надію, що нам все ж таки вдасться змінити цю державу на краще і для себе, і для наступних поколінь.

Нещодавно група “Тартак” закінчила зйомки відео на пісню “Жити” з альбому “Вічність”. У кліпі задіяні Марія Бурмака, Олег Собчук, Юлія Лорд, Олександра Кольцова з гурту “Крихітка”.

До ювілею групи планують випустити ще один диск. Уже записали дві пісні — пере­спів композиції “Зозуля” запорізь­кої групи “Хорта” й дует із вокалістом гурту “С.К.А.Й.” Олегом Собчуком.

0 Комментариев