Тарифи на електроенергію: що чекає волинян з 1 березня

news

Ще не так давно волиняни потерпали від віялових вимкнень електроенергії, як це уже було у 90-х роках минулого століття. Коли люди сиділи по кілька годин без світла, читаючи книги при свічках. Минуло кілька літ, ніби ситуація поліпшилася.. Аж раптом виникли інші труднощі. Тарифи на газ та електроенергію зростають чи не щодня. Тож, скільки громадяни витрачають грошей на оплату комунальних послуг?

Відповідь на це питання – у сюжеті ВОДТРК.

З 1 березня цього року споживачі за перші 100 кіловат платитимуть 57 копійок за кіловат на годину, а зараз платять майже 46 копійок. Як повідомив директор із комерційних питань ПАТ «Волиньобленерго» Дмитро Іванов, нині реальна вартість кіловат години – 1,94 грн. Це значною мірою зумовлено різким стрибком курсу долара. Бо ж виробництво електроенергії — досить затратне.

Незважаючи на здорожчання, волиняни вчасно розраховуються за спожиту електричну енергію. Та й серед юридичних осіб заборгованості немає.  В ПАТ «Волиньобленерго» кажуть, що найсумліннішими платниками є люди  поважного віку, які віддають останню копійку, аби не боргувати. Однак і в них терпець може незабаром увірватися, якщо їх і надалі не чутимуть можновладці. Бо ж згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, наступний етап   зростання вартості електроенергії відбудеться 1 вересня цього року, а п’ятий – у березні 2017 року.

0 Комментариев