Танці з зірками: як виступив DZIDZIO після концерту у Рівному

news

Відомий український співак Михайло Хома з творчим псевдонімом Дзідзьо (DZIDZIO) прийняв танцювальну естафету від Серьоги та Анни Різатдінової. Дискобол прикотився до артиста, а згодом – і до Олени Кравець та Тетяни Решетняк (TAYANNA).

35-річний Михайло вже 10 років перебуває в складі українського антигламурного поп-гурту DZIDZIO. За час своєї кар’єри випустив 11 успішних альбомів, які здобули шалену популярність в Україні. У 2019 році став тренером вокального проекту “Голос. Діти” 5 сезон. Щодо “Танців з зірками” 2019, то він зізнається, що мріяв потрапити у шоу ще з 1 сезону проекту.

“Звичайно, наважитися було не так просто, адже я знаю, що попереду буде багато складних випробувань, але це один з моїх викликів. По життю я їх приймаю і гідно проходжу. А з танцями у мене є своя незакінчена історія. Ще в студентські роки у мене з ними не зав’язалися стосунки. Коли у нас в університеті проходили уроки хореографії, я стояв у сторонці з виразом обличчя: “Ви хочете, щоб я танцював?!”. Ось тепер я усвідомив помилку і буду закривати цей гештальт”, – розповідав артист.

Нагадаємо, у неділю, 15 вересня Михайло Хома виступав у Рівному в рамках концерту “Мегаподія” разом и Настею Каменських та Меловіном. А прямісінько зі сцени у нашому місті DZIDZIO вертольотом полетів на прямий ефір “Танців з зірками” в Києві. Пропонуємо вам переглянути, як виступив Хома після концерту у Рівному.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев