Святослав Вакарчук завітав на Рівненщину з важливою місією

news

В одному з медзакладів Рівненщини сьогодні побував Святослав Вакарчук.

Відомий співак вступив до лав Збройних Сил України, де отримав завдання – їздити країною з концертами, надихати людей. Таким чином виконавець виступає у шпиталях, у метро, на майданах у різних містах, повідомляє Рівненська ОДА.

Тож будучи на Рівненщині, Святослав Вакарчук спілкувався і з пацієнтами, які проходять лікування в закладі, і з медперсоналом. Також разом із начальником Рівненської ОВА Віталієм Ковалем він відвідав переселенців та побував на волонтерському складі.

Віталій Коваль називає такі зустрічі мотивуючими.

«Сьогодні до робочих поїздок Рівненщиною долучився Святослав Вакарчук. В першу чергу, підтримали пацієнтів і працівників одного з медичних закладів області, також відвідали частину ДСНС, поспілкувалися з рятувальниками та представниками Нацполіції, були в центрі для переселенців. До слова, на сьогодні в області знайшли прихисток 27 тисяч вимушено евакуйованих, – прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. – Такі зустрічі є важливими. І їх основним лейтмотивом є те, що схід, захід, північ і південь країни – це єдиний організм, який живе свободою. Тож віримо в перемогу і наближаємо її».

0 Комментариев