Священик залишив громаді дім без світла та речей

news

На Волині священик Московського патріархату, який відмовився від переходу до ПЦУ, залишив будинок громаді без електроенергії та сантехніки, які придбані були за кошти громади.

Про це «ВолиньUA» повідомив власкор.

Нагадаємо, що громада села Боровичі на Маневиччині проголосувала за приєднання до Православної Церкви України.

І вже, 18 березня, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл видав розпорядження про прийняття релігійної громади села Боровичі Маневицького району у клір Волинської єпархії Православної Церкви України.

Натомість священик МП отець Петро, відмовився від приєднання до ПЦУ.

Тоді ж жителі села проголосувала за те, щоб священик московського патріархату лишив будинок, в якому жив до цього, адже будинок належить громаді села. Попередньо, отець Петро, забрав з Божого храму речі, які він вважав, що належать йому.

На цьому, слуга Кирила, не зупинився та лишив громаді села Боровичі будинок без сантехніки та речей, які протягом цього часу були придбані практично за кошти селян. На останок, на згадку про себе, сященик же подав заявку до працівників «Волиньобленерго» про відключення електроенергії в цьому ж будинку.

У «Волиньобленерго» підтвердили той факт, що священик МП Петро звернувся до них із заявкою про відключення електроенергії будинку по вулиці Набережна, 21 села Боровичі. Та як попередньо із цим споживачем був укладали договір на подачу енергії. У «Волиньобленерго» повідомили, що якщо до них протягом 180 днів звернеться наступний споживач на підключення електроенергії за тим ж самими потужностями.

До слова, з десяток прихильники Моськовського патріархату цього ж села, слідували прикладу священика Петра та позабирали з Божого храму речі, які раніше вони жертвували.

Автор статті: Мартинюк Марія

0 Комментариев