Свобода у пересуванні профінансована урядом Естонії: Двоє українців отримали біонічні протези

news

Уряд Естонії допоміг двом українцям отримати біонічні протези!

Тарас Винарчик, аеророзвідник 15-ої окремої бригади артилерійської розвідки, втратив ногу під час виконання бойового завдання, а Олександр Горохівський – внаслідок вогнепального поранення з ускладненням під час облоги Чернігова.

Обоє хлопців отримали біонічні електронні протези, які регулюються індивідуально під потреби конкретного користувача, що забезпечує повну симетрію і природність ходи за протезування нижніх кінцівок.

Такі протези обладнані амортизаторами та низкою рухомих елементів для підвищеної фізичної активності, а також мають спеціальний мобільний додаток, який дає можливість перемикатися з ходьби на різноманітні спортивні режими, забезпечуючи таким чином високий комфорт використання і рівень рухової активності. Вартість одного такого протеза сягає 70-80 тисяч євро.

Протезування українців стало можливим завдяки програмі від Міністерства соціальної політики Естонії та  BGV Charity Fund, а протезування було проведено на базі Ida-Tallinna Keskhaigla — однієї з найсучасніших та найбільших лікарень в Естонії.

Наразі обидва хлопці вже в Україні та продовжують реабілітацію. Бажаємо їм якнайшвидшого відновлення! 

Висловлюємо глибоку повагу та вдячність братньому народу Естонії за піклування про наших громадян та допомогу, яку вони надають Україні та українцям! 

За інформацією: Міністерства охорони здоров’я України 

0 Комментариев