Світовий банк і надалі допомагатиме розвитку медичної галузі Волині

news

18-19 лютого 2016 року на Волині перебуватиме місія Світового банку. Мета візиту – ознайомлення з реалізацією на теренах області проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Уже протягом двох років за кошти міжнародної спільноти в області активно переоснащують та будують нові амбулаторії. Зокрема, за час реалізації проекту в області реорганізовано 120 та побудовано – 80 нових амбулаторій. У планах 2016 року – ще 31 об’єкт в кожному районі області.

За словами голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, реалізація медичного проекту Світового банку покращить не тільки інфраструктуру області.

– Головне те, що з допомогою реалізації проекту зможемо надавати якісні медичні послуги волинянам, – зауважив Володимир Петрович в ході робочої наради щодо підготовки презентації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Робоча зустріч відбулася 16 лютого 2016 року за участю заступників голови облдержадміністрації та керівників профільних структурних підрозділів.

– Волинянам уже є що показати представникам Світового банку. Відтак, у презентації проекту на 2016 рік маємо продемонструвати і те, що зроблено, і те, що потрібно зробити, змістовно обґрунтувавши потребу у подальшій реалізації цього проекту на території області, – наголосив голова облдержадміністрації. – До презентації проекту та зустрічі з представниками Світового банку варто долучити всі гілки влади області, депутатський корпус тощо. Також на зустрічі повинні бути присутні голови новостворених територіальних об’єднаних громад.

Окрім презентації медичного проекту на 2016 рік, представники місії Світового банку проведуть ряд кущових нарад, що стосуватимуться різних аспектів реалізації інвестиційного проекту, а також зустрічі з фінансистами та представника казначейської служби тощо.

Проект Світового банку спрямований на зниження рівня серцево-судинних захворювань. Адже саме ці патології є найпоширенішими серед населення області. Варто зауважити, що даний проект є одним із найбільших інвестиційних проектів, що реалізуються на Волині.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев