Судитимуть лучанина, який у підпільному цеху виготовляв фальсифікований алкоголь

news

Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 36-річним лучанином незаконного транспортування з метою збуту, зберігання з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також  про незаконне виготовлення ним таких напоїв шляхом відкриття підпільного цеху,(кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 204,  ч. 2 ст. 204 КК України), – повідомляє прес-служба прокуратури області.  

Упродовж грудня 2017 – лютого 2018 року чоловік, не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарювання, не маючи відповідного державного дозволу на зберігання та торгівлю алкогольними напоями, у підпільному цеху в складському приміщенні в селі Сирники Луцького району виготовляв, розводячи спирт водою, фальсифікований алкоголь.

Звідти він доставляв готову продукцію у гараж в одному з гаражних кооперативів Луцька, де зберігав з метою збуту.

Під час обшуку, здійсненого правоохоронцями у приміщенні підпільного цеху, автомобілі, яким транспортували контрафактну продукцію, та у гаражі, було вилучено майже 3 тисячі пляшок з алкоголем, маркованих етикетками відомих виробників, і обладнання для масового незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Невдовзі спритник постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев