Судили лучанина, який під час сварки кинув у жінку кухонний ніж

news

Лучанин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час суперечки кинув у жінку кухонний ніж. Гострий предмет простромив постраждалій грудну клітку, завдавши їй тяжких тілесних ушкоджень. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 2 травня, – повідомляє ІА Волинські новини.

 

 

Так, під час судового засідання вдалося встановити, що 18 листопада 2017 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час словесного конфлікту, який виник на грунті особистих неприязних стосунків з потерпілою, взяв зі столу кухонний ніж та кинув у потерпілу, влучивши лезом в ділянку грудної клітини останньої.

Таким чином чоловік спричинив жінці тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення грудної клітини зліва з наявністю рани розміром 2*0,5 см в третьому міжребер’ї зліва по середньо-ключичній лінії та пневмотораксом (наявність повітря в плевральній порожнині). Дана рана за ступенем тяжкості відноситься до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Обвинувачений у суді визнав свою вину та не заперечував фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі строком 5 років, замінивши покарання умовним терміном на 3 роки.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев