Субота для Волині знову оповита сумом і трауром: на війні загинули Герої

news

В суботу, 17 вересня, Волинь отримала сумні звісти з лінії фронту. На війні з росією загинули вірні сини Волинського краю.

У Цуманській громаді сповістили про смерть захисника із села Берестяне – Ходорчука Сергія Сергійовича, 06.10.1979 року народження.

Загинув Герой 10 вересня 2022 р. біля населеного пункту Кіндрашівка Харківської області під час виконання бойових завдань.

Про дату і час прощання повідомлять додатково.

На зображенні може бути: 1 особа

 

Своє життя за Україну віддав волинянин Василь Блажевський.

Із сумом та болем повідомляємо про загибель на фронті нашого земляка, жителя села Холопичі, Блажевського Василя. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким, вічна пам’ять і слава Герою, 

– йдеться у дописі на сторінці Затурцівської громади.

Можливо, це чорно-біле зображення 1 особа та на відкритому повітрі

Про час зустрічі загиблого захисника повідомлять додатково.

 

Під час виконання бойового завдання у війні з російським окупантом в результаті артилерійського та мінометного обстрілу з боку противника загинув Куницький Вадим Петрович.

Про це повідомили у Іваничівській селищній раді.

У загиблого залишилася дружина, донька, батьки та брати.

Детальна інформація, щодо перевезення та поховання Героя Вадима Куницького буде надана додатково зазначили у повідомленні.

 

Поромівська громада теж має втрату.

В боротьбі з російським окупантом на Донеччині загинув мешканець села Бужанка – Войчик Олександр Михайлович, 1983 року народження. Захисник був навідником третьої роти аеромобільного батальйону,

 – повідомив сільський голова Олег Савчук.
Коли та прощатимуться із воїном в громаді повідомлять пізніше.
0 Комментариев