Стильно і тепло: 7 оригінальних способів носити шарф взимку

news

Сучасні модники та модниці носять шарфи холодної пори року не тільки для утеплення. Правильно підібраний шийний аксесуар допомагає створити їм неповторні образи. Ми підготували для вас топ-7 варіантів, як носити шарф взимку 2019-2020 для дівчат і хлопців.

Шарф + плюшева шуба

Плюшева шуба — справжній must have цієї зими. Вона ідеально пасує для створення незабутніх образів, а доповнювати її можна і потрібно теплим шарфом. Досить один раз обмотати його навколо шиї, а кінці сховати всередину.

Шарф + пальто з поясом

Також, якщо ви вибрали для себе взимку 2019-2020 ультрамодне пальто з поясом, то до нього ідеально підійде об’ємний шарф. Потрібно просто його перекинути через плече, або через шию і закріпити під поясом пальто.

Шарф + пуховик

Навіть найбільш стриманому пуховику яскравий і ефектний шарф додасть фарб і миттєво перетворить образ загалом. Обмотайте його кілька разів навколо шиї та зав’яжіть кінці у великий бант або просто залиште їх звисати.

Шарф-плед як пончо

Шарф-плед призначений не тільки для того, що намотувати його навколо шиї. Багато з них досить великого розміру, щоб носити їх як пончо або шаль. Тому не бійтеся одягати такий аксесуар поверх куртки, пальто або на кофту і закріплюйте ременем.

Шарф на голові

Теплий зимовий шарф може зігрівати не тільки шию, але і голову, і при цьому виглядати дуже стильно і жіночно. До того ж, такий варіант не псує зачіску.

Шарф + куртка (для чоловіків)

Найчастіше чоловіки вибирають взимку куртки в стилі casual, тому шарф з ними можна носити у величезній кількості варіантів. Наприклад, просто укутатись або ж спробувати зробити з нього петлю (паризький вузол). Потрібно скласти шарф удвічі, вставити кінці в протилежний отвір, зробивши тим самим вузол.

Шарф + дублянка (для чоловіків)

Трендовим варіантом верхнього одягу для чоловіків взимку 2019-2020 буде дублянка, яку варто носити з теплим шарфом. Його потрібно обернути навколо шиї, а кінці зав’язати за спиною або ж також спробувати зробити паризький вузол. Зазначимо, що шарф має бути середньої довжини.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев