Стихійну торгівлю заборонено: у Луцьку біля автостанції муніципали розігнали продавців

news

Щоденно інспекторами відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти здійснюється контроль, щоб уникнути поширення стихійної торгівлі на території міста Луцька. Громадяни, які займаються торгівлею систематично, залишають сміття та торгові речі, які потім мусять прибирати комунальні служби.

На цей раз інспекторами було припинено торгівлю та її наслідки по вулиці Конякіна, 39, неподалік автобусної станції №1.

З такими громадянами, які систематично займаються торгівлею, проводяться профілактичні бесіди, надається інформація про місця, де було організовано продаж сільськогосподарських товарів за ініціативою міської ради. Також наголошується на тому, що здійснення торгівлі з рук у невстановлених місцях підлягає адміністративній відповідальності згідно зі статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а порушення правил благоустрою – згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Департаменті Муніципальної Варти Луцької міської ради звертаються до громадян:

Звертаємося до мешканців та гостів міста з проханням не порушувати правила благоустрою міста Луцька!!!! Якщо Ви виявили порушення правил благоустрою просимо негайно повідомити на гарячу лінію «ГШР» департаменту муніципальної варти за телефонами:
☎️ 067 0000 679
☎️ 066 102 1102
Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram,WhatsApp.
0 Комментариев