Студенти зможуть оплачувати навчання і проживання в гуртожитку зі свого смартфону

news

ПриватБанк потурбувався, щоб платити за навчання у виші та проживання в гуртожитку було швидко і зручно. Студенти Луцького національного технічного університету зможуть здійснити всі оплати за допомогою QR-коду.

В Україні стартувала вступна кампанія. Вже незабаром щасливі новоспечені студенти поринуть у приємні клопоти підготовки до навчання в омріяному виші. ПриватБанк зробив так, щоб принаймні частина з них вирішувалася швидко і зручно.

Так, студенти Луцького національного технічного університету матимуть змогу оплачувати навчання за допомогою QR-коду. Усе, що потрібно, – завантажити мобільний додаток Privat24, відсканувати QR-код на спеціальному плакаті та підтвердити платіж. Декілька секунд – і оплата здійснена.

“Плата за навчання – це значна сума коштів. А технологія QR-коду дозволить обійтися без готівки та зекономить час. Оплату можна буде здійснити, не виходячи з приміщення університету”, – зауважив керівник Бізнесу платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олександр Нерук.

Таким самим чином, через QR-код, можна оплачувати і проживання в гуртожитку ЛНТУ. Плакати з кодами будуть розміщені у всіх корпусах та гуртожитках, аби студенти могли миттєво здійснити платіж.

Нагадаємо, що в лучани за допомогою QR-коду мають змогу здійснювати безготівкові платежі в автошколі ТСОУ та автошколі АС, міському дитячому басейні, обласному державному архіві. Окрім того, вони можуть заплатити за садочок у ДНЗ “Ромашка”, оплатити заняття у музичній школі № 3 та дитячій громадській організації “Адреналін”. Також через QR-код можна придбати квитки на потяг Луцьк-Львів.

0 Комментариев