Студенти волинського вишу облаштують спеціальні місця для збору кришечок. ФОТО

news

Всеукраїнський проект зі збору пластикових кришечок, що гучно стартував весною цього року продовжує розвиватися. Ініціативу підтримали представники самоврядування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Вони звернулися до одного з організаторів акції у місті Луцьк з метою співпраці.

Про це повідомляє ВОГО “Фундація розвитку громад”.

 

Активні студенти запропонували облаштувати спеціальні місця для збору кришечок у навчальних корпусах та гуртожитках університету.

«Луцьк – це обласний центр, тож тут чимало студентів, які є майбутнім нашої країни. Вони уже роблять впевнені кроки для того, аби змінити її на краще. Ми з радістю підтримали їхнє бажання долучитися до акції, тож аби допомогти, облаштували спеціальні контейнери для збору кришечок. Студенти, в свою чергу, готові забезпечити їх розміщення та обслуговування», – розповідає керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

«Варто зауважити, що ми відкриті для співпраці, будемо раді знайти нових партнерів чи підтримати цікаві ініціативи. Наразі окреме дякую хочемо висловити компанії «Чиста вода», яка на безоплатній основі надала нам пластикові резервуари, що будуть використані в якості контейнерів для кришечок. Будь-яка допомога є неймовірно важливою, тож не будьте байдужими, слідкуйте за новинами та долучайтеся!», – закликає представник волонтерського центру організації Оксана Кривко.

«У нашому університеті 10200 студентів і ми хочемо, аби ці всі люди хоч якимось чином працювали на благо суспільству, а акція зі збору кришечок – чудовий шанс долучитися до гарної справи. Навіть якщо кожен студент принесе по 1 кришечці, то це вже буде чимала база, тож ми були просто зобов’язані долучитися», – стверджує член студентської ради СНУ, студентський голова Інституту економіки та менеджменту Дубина Назарій.

0 Комментариев