Студенти розробили плащ-намет для біженців.ВІДЕО

news

Якщо випробування ефективних зразків пройдуть успішно, то одяг роздадуть біженцям.

Про це повідомляє інтернет-журнал Цікавості.com. з посиланням на Агентство Reuters.

Ідею було впроваджено  студентами-дизайнерами з лондонського Королівського коледжу мистецтв для мігрантів з Близького Сходу.

Ця річ може виконувати як роль плаща, так спального мішка, ковдри, намету при холодних погодних умовах. Функціональний одяг пройде випробування цього літа, і якщо добре зарекомендує себе, то буде розданий на використання біженцям з Близького Сходу.

Кошти на реалізацію свого амбітного задуму студенти збирають з допомогою кампанії добровільного фінансування від усіх бажаючих допомогти молодим технологам на проект Kickstarter.

Плащ-намет виготовлений з тайвек, тобто нетканого матеріалу з поліетилену високої міцності від компанії DuPont. Такий матеріал поєднує в собі характеристики плівки, паперу і тканини, залишаючись паро — і вологонепроникнем, легким, стійким до механічних і хімічних пошкоджень і, в той же час, міцним. А завдяки ще одній, використаної у виробі тканини, майлара, виступає в ролі підкладки, намет або плащ обігріваються збереженим людським теплом. Візуально плащ-намет нагадує орігамі, через шо дуже швидко складається або розкладається. Розробники хочуть також додати жорсткий каркас і надувні елементи, завдяки чому функція намета стануть більш зручними.+

Reuters наводить дані про те, що за минулий рік понад мільйон мігрантів з країн Близького сходу, Африки, Азії прибули у Європу, більшість з яких знайшли притулок у Німеччині. Технологи підкреслюють, що їх винахід не призначений для довготривалого житла, а тільки полегшить дні очікування офіційної реєстрації в країні.

 

0 Комментариев