Стару частину Луцька облаштують за гроші з ЄС

news

У Луцьку розпочався спільний з ЄС проект щодо урбаністичних стратегій COMUS. 

Про це у коментарі розповів перший заступник Луцького міського голові Тарас Яковлев, повідомляє УНН.

“В майбутньому це дасть можливість нам брати участь у інших інфраструктурних проектах, щоб мати можливість залучити кошти на ремонт пам’ятників архітектури в місті”, – сказав Яковлев.

За словами посадовця, цей проект не має ніяких інфраструктурних заходів, але він дає можливість розробити і напрацювати стратегію щодо розбудови розвитку старої частини Луцька.

В рамках проекту передбачено декілька обмінних візитів і залучення експертів, які допоможуть місту зробити пректно-кошторисну документацію реконструкції старої частини Луцька.

Довідка; Community-led UrbanStrategiesinHistoricTowns (COMUS) є спільною програмою Європейського союзу і Ради Європи в рамках Програми з культури Східного партнерства ЄС. Ця діяльність ведеться з 1 січня 2015 року і триватиме до 30 червня 2017 року в партнерстві з Організацією міст Всесвітньої спадщини у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні.

COMUS проводиться для вивчення і тестування моделей міського планування, які є відповіддю на практичні проблеми в малих і середніх історичних містах.

0 Комментариев