Стан Савченко погіршується — адвокат

news

Стан Надії Савченко погіршується, вихід з сухого голодування супроводжується важкими ускладненнями. Про це повідомляє її адвокат Микола Полозов у Facebook.

“Надія припинила сухе голодування, але вихід з нього відбувається з важкими ускладненнями. Вчора її рвало водою, яку вона намагалася пити. Крім цього, стан її і без того виснаженого здоров’я стає все гіршим. Позначається стара проблема з каменями в нирках, загострена стресом для організму у вигляді голодування (особливо сухого). Висока температура, що не спадає вже кілька днів, свідчить, як мінімум, про серйозне запаленні внутрішніх органів. Іншими словами, щонайменше, що зараз необхідно в терміновому порядку зробити для Надії Савченко, це провести її медичне обстеження”, – пише адвокат.
Він зазначив, що російських медиків вона до себе не підпускає, а Савченко терміново потрібне медичне обстеження для оцінки поточного стану здоров’я.

“Разом з тим, українські медики все ще перебувають в Ростові-на-Дону, так і не отримавши дозволу від російської влади на зустріч і обстеження Надії. Так чи інакше, Надії Савченко терміново потрібно хоча б медичне обстеження для оцінки поточного стану здоров’я, визначення потенційних ризиків і правильного виходу з сухого голодування. Я читав, що влада України звернулася до Німеччини з проханням скерувати своїх медиків Надії. Але коли вони приїдуть? А вирішувати цю проблему потрібно терміново”, — додав він.

За його словами, російський омбудсмен Елла Памфілова не проявляє будь-якої активності в долі Надії.

“Всі двері в Росії для Надії зачинені, а Україна зараз об’єктивно нічим не може оперативно допомогти заручниці. Адвокати не лікарі і не можуть об’єктивно судити про стан її здоров’я. На мій суб’єктивний погляд ситуація критична”, — підсумував він.

Як повідомлялося, напередодні Савченко припинила сухе голодування, пообіцявши його відновити після оголошення вироку.

0 Комментариев