Стабілізаційні графіки вимкнення світла діятимуть на Волині 27 грудня

news

У понеділок, 27 рудня, на території Волинської області діятимуть графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії. Це необхідно для збереження балансу в енергосистемі України.

За інформацією АТ «Волиньобленерго», в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об’єктів магістральних мереж по території України.

Графіки стабілізаційних вимкнень у Волинській області

У «Волиньобленерго» роблять усе можливе для дотримання графіків стабілізаційних вимкнень у відповідності до виділеного на область ліміту. Однак, енергетики зобов’язані невідкладно виконувати екстрені відключення поза графіком коли у НЕК «Укренерго» виникає необхідність збалансувати енергосистему аби уникнути аварій на обладнанні,

– йдеться у повідомленні на сайті волинських енергетиків.

Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

За можливості, електричну енергію радять використовувати раціонально та не вмикати одночасно декілька енергоємних приладів.

0 Комментариев