США ввели нові санкції проти Росії

news

США ввели санкції проти кількох десятків іноземних компаній на підставі закону про нерозповсюдження щодо Ірану, Північної Кореї і Сирії, передає ТАСС.

У їх число увійшли п’ять російських підприємств: 150-й Авіаційний ремонтний завод в Калінінграді, Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, Конструкторське бюро машинобудування в Коломні, Конструкторське бюро “Кунцево” в Москві і НВО машинобудування в м. Реутів.
Вашингтон повідомляє про те, що ці компанії були помічені в поставках нібито до Ірану, КНДР або Сирії “технологій або обладнання, які можуть бути використані під час виробництва зброї масового знищення та ракетної техніки”.
В цілому в чорному списку опинилися близько 40 підприємств, більшість з яких належать Китаю, а також самим КНДР, Ірану і Сирії.
У повідомленні держдепу США говориться про те, що американським федеральним відомствам заборонено підтримувати з ними ділові відносини і укладати будь-які комерційні угоди.
Раніше в мінфіні США повідомили про те, що західні санкції проти Росії спрацювали в точності так, як і було заплановано.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев