США вислали на Кубу більше сотні нелегальних мігрантів

news

За кілька днів  у Флоридській протоці між Кубою та узбережжям США було висаджено 108 нелегельних мігрантів. Вони були зняті з саморобних човнів.Про це повідомляє korrespondent.net.

США протягом останніх кількох днів репатріювали на Кубу 108 людей, які вплав намагалися потрапити до Сполучених Штатів. Про це повідомила в понеділок, 30 листопада, берегова охорона.

Мігранти були зняті з саморобних човнів у Флоридській протоці між Кубою та узбережжям США. Американське законодавство дозволяє всім кубинцям, яким вдалося досягти американського берега, легально проживати на території США, проте це не стосується тих, кого затримують у морі. Допливти до берегів Сполучених Штатів щороку намагаються тисячі кубинців.

Затримання мігрантів збіглося з черговим діалогом між США і Кубою з питань міграції, який відбувся у понеділок у Вашингтоні.

Раніше повідомлялося, що член палати представників конгресу США звернувся до президента США Барака Обами з проханням про скасування плану з прийому 10 тисяч біженців із Сирії.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев