США та Росія провели переговори щодо Сирії

news

Сполучені Штати Америки вкотре попереджають Росію про небезпеки, що виникнуть внаслідок здійснення російських повітряних ударів у Сирії по об’єктах не угруповання “Ісламської держави”, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода“.

“Здійснення нерозбірливих воєнних операцій проти сирійської опозиції небезпечно для Росії. Причина в тому, що це тільки продовжить розкол і конфлікт усередині Сирії, якщо не зробить його вічним. Крім того, Росія ризикує втягнутися ще глибше в цей конфлікт”, — заявив речник Державного департаменту США Джош Ернест.

За словами Д.Ернеста, фактом є те, що Росія відповідає на становище на Близькому Сході з позиції слабкості, і її вплив у цьому регіоні світу слабне.

Натомість Д.Ернест закликав Росію, якщо вона дійсно хоче боротися з угрупованням “Ісламська держава”, зробити “конструктивний внесок” у коаліцію з 65 держав проти цього угруповання під проводом США, а не діяти в Сирії самостійно й наодинці.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони США Ештон Картер заявив, що участь російських повітряних сил в бойових діях в Сирії сприйнято в Пентагоні, скоріше як перешкоду, ніж підмогу в боротьбі з екстремістською “Ісламською державою”.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев