США розширили санкції проти Ірану

news

Офіс з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголосив про чергове розширення санкцій відносно Ірану. 

Про це пише “Хартія’97”  з посиланням на  «Голос Америки».

У новому списку санкцій виявилися два високопоставлених чиновника, викритих в організації поставок вибухових речовин та інших небезпечних матеріалів до Сирії, а також участі в іранській програмі зі створення твердопаливної балістичної ракети. Крім цього, жорсткі заходи введені відносно групи комерційних компаній з КНДР і іранських фірм.

«Адміністрація підтвердила свою прихильність політиці протидії дестабілізуючим діям Ірану, таким, як створення балістичних ракет і підтримка режиму Асада», — заявив глава мінфіну США Стівен Мнучін.

В офіційному повідомленні Міністерства фінансів згадується високопоставлений чиновник оборонного відомства Ірану Мортеза Фарасатпур, причетний до реалізації програми зі створення балістичних ракет, а також директор компанії SBIG Рахім Ахмаді, який відповідав за випробування ракетної зброї.

У числі компаній, проти яких введені санкції, мінфін США назвав китайську Ruan Ruling і три афілійовані з нею комерційні фірми. За твердженням американських властей, китайські компанії постачали в Іран різне обладнання військового призначення, включаючи системи наведення ракет.

Автор статті: Анастасія Руснак

0 Комментариев