Списання банківських боргів: чи можливо не повертати заборгованість?

news

Борги перед банком та кредитними конторами – доведеться платити, чи можливо обійти? 

Багато реклами в інтернет просторі, в якій обіцяють закрити питання з кредитами. Чи можливо списати борги? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта: 

Чи можливо списати борг перед банком чи МФО?

Я звернулася в інтернеті до фірми, яка пообіцяла списати мій борг перед банками та мікрофінансовою організацією. Взяли з мене 15 тисяч гривень і пропали. Я написала заяву в кіберполіцію про шахрайство. Мене цікавить, а мій борг в принципі можна списати, чи це все брехня?

Читайте також Лише аліменти та заподіяна шкода: Верховна Рада пропонує нові підходи до стягнення боргів з військовослужбовців

Відповідь юриста:

Доброго дня. Зазвичай можна списати або частину боргу по якому виникла заборгованість, або за певних умов зробити так, що вам не прийдеться повертати ваш борг. Але. Не знаючи вашої ситуації – звідки виник борг, яку суму ви брали, скільки ви винні, яку суму вимагають, не ознайомившись з вашими документами та не поспілкувавшись з вами, я не можу сказати чи можна щось зробити з саме вашим боргом.

Той, хто не подивившись ваші документи та не розпитавши вас у справі каже що: – все буде добре, платіть гроші, я вирішу всі ваші проблеми за три дні – або дурень, або шахрай.

Щоб зрозуміти, які перспективи закриття кредиту, потрібно передивитися всі документи, що стосуються справи (кредитний договір, переписку з банком, судові рішення, матеріали виконавчого провадження, інше). Також потрібно детально поспілкуватися з людиною, котра взяла борг, так як зазвичай є кілька варіантів вирішення питання. Крім того такі справи тривають від кількох тижнів, до кількох місяців.

Матимете бажання поспілкуватися детальніше – звертайтесь. 

Читайте також Обмеження свободи пересування, чи турбота про дітей: Підліткам можуть заборонити самостійний виїзд за кордон

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев