Споживачі “Луцькводоканалу” в 2023 році краще сплачували за спожиті послуги, ніж в довоєнні роки

news

В той час, як енергетики та газовики скаржаться за зростання боргу за спожиті послуги: “Луцькводоканалу” тішиться позитивною статистикою.  

«Луцькводоканал» продовжує утримувати провідні позиції за рівнем сплати податків та результатами діяльності в умовах надскладного 2023 року.

Читайте також Військовий з Волині отримав серйозні травми під час служби на передовій: потрібна допомога  

КП «Луцькводоканал» підтверджує стійкість і гнучкість у вирішенні економічних викликів, модернізації обладнання та співпраці зі споживачами.

40 працівників підприємства і найближчих членів їх родин стали до лав ЗСУ, що є гідним нашої найвищої пошани і вдячності. Не зважаючи на брак персоналу, підприємству вдається справлятися з обсягами роботи, забезпечуючи безперебійне цілодобове водопостачання і водовідведення. Ключовим показником є сплата податків, і лише за 2023 рік «Луцькводоканал» сплатив 87 млн грн, що сприяло наповненню бюджетів на різних рівнях.

Успішна взаємодія з клієнтами та високий рівень розрахунків сприяють стабільності. У 2023 році споживачі продемонстрували високий рівень відповідальності, своєчасно оплачуючи послуги водопостачання і водовідведення. 2023-й рік став одним із найбільш вдалих за рівнем оплати послуг, навіть якщо порівнювати з довоєнними роками. 

Ми щиро вдячні усім сумлінним платникам за послуги водопостачання і водовідведення. Це свідчить про високий рівень відповідальності споживачів, які усвідомлюють зв’язок між результатами діяльності підприємства і своєчасністю оплати за надані послуги. Дякуємо за якісну і результативну взаємодію!” – зазначили у КП “Луцькводоканал”. 

Читайте також Хто святкуватиме День ангела у березні: календар іменин на березень 2024

За інформацією: КП «Луцькводоканал»

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев