Спортсменка з Волині стала чемпіонкою Європи

news

Волинська борчиня – чемпіонка Європи

Спортсмени нашої області вкотре демонструють першість на міжнародній арені. 21-річна волинянка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби до 23 років. Змагання відбулися 16 березня у румунському Бухаресті. 

Сьогодні в обласному центрі Волині вітали борчиню та її тренера з перемогою. Зокрема, заступник очільника ОДА Юрій Гупало вручив Анастасії Подяку голови облдержадміністрації. Також іменною подякою відзначив Заслуженого тренера України з вільної боротьби, багаторічного наставника чемпіонки – Івана Палія. 

«Дякую за вашу постійну роботу, якою ви прославляєте Україну та Волинь у всьому світі. Щиро зичу нових звершень та незліченних перемог у всіх сферах вашого життя», – зазначив Юрій Гупало.  

Водночас перший заступник голови облради Юрій Поліщук вручив обласну нагороду керівнику ТОВ «П’ятидні» Валерію Діброві. Він надає постійну фінансову підтримку волинським спортсменам, серед яких і Анастасія Алпєєва. 

До слова, підприємець спільно з директором Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрієм Авраменком підготували цінні подарунки борчині та її наставнику. 

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев