Спортивний фестиваль студентської молоді – вперше в Нововолинську

news

Перехідний кубок Тернопільського національного економічного університету було розіграно під час першого у Нововолинську спортивного фестивалю студентської молоді. Повідомляє БУГ.

У змаганнях взяли участь майже сто юнаків і дівчат із чотирьох філій навчального закладу – Вінниці, Івано-Франківська, Чорткова і міста шахтарів.

Учасників змагань привітали міський голова Віктор Сапожніков, керівництво вишу.

«У нас вже стало традицією проводити змагання у різних містах, де маємо свої філії. Нововолинськ – це наш форпост на заході і ми гордимося таким ставленням до нашого філіалу, до спорту і наших студентів! Наші нововолинські студенти одні із найкращих студентів. І ми не тільки переслідуємо мету здоров‘я. Головна мета цього фестивалю – познайомитися між собою. Щоб студенти мали більше контактів між собою», − наголосив проректор ТНЕУ Василь Брич.

Перехідним кубком університету два роки поспіль володіли господарі змагань, проте новим володарем перехідного кубка Тернопільського національного економічного університету стала команда з Чорткова. Срібні нагороди дісталися вінничанам, бронзові – нововолинцям.

0 Комментариев