Співачка IR’S представляє відеороботу на чуттєву та проникливу пісню «Може бути так»

news

«Може бути так», — пісня яка в собі поєднала ті почуття, які ми  проживаємо в своєму житті, але головне.  щоб поруч завжди були близькі люди.

Пісня, яка стане гімном всіх закоханих в життя, в своїх других половинок, в прості життєві моменти. Життя наше наповнене не завжди білими фарбами, а може бути так, що доля повернеться зовсім по — іншому.

Зі слів IRIS : «Спочатку я навіть не здогадувалася що все вийде так, адже пісня дуже довго готувалася до свого виходу і була написана з простих слів та значень, та ось вона перетворилась в щось, що не промовити словами. Однозначно, вона більше ніж про кохання, вірніше, як кохання до життя. В житті може бути все і ми не знаємо, як до нас повернеться воно. Найголовніше, щоб поряд завжди була близька людина, яка протягне тобі руку в будь-який момент твого життя. 

Пісня може бути як про кохання, так і про сім’ю, дружбу, віру близьких, і, звичайно ж, кохання до життя»

Нагадаємо що реліз пісні відбувся у день народження чоловіка співачки, та була записана до 20-ої річниці подружжя. А відеоробота була відзнята на локаціях Західної України де і розпочалась історія кохання співачки та її чоловіка 20 років тому .

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев