Соцвиплат від України на окупованих територіях не буде

news

Виплата соціальної допомоги і пенсій переселенцям, які проживають на підконтрольній Україні території, триватиме, а на непідконтрольних територіях це стане можливим тільки після повного виконання Мінських угод і відновлення територіальної цілісності, заявляє віце-прем’єр Павло Розенко.

Про це пише Корреспондент.net з посиланням на прес-службу Павла Розенка.
“Як віце-прем’єр-міністр України я заявляю, що наведення порядку в соціальних виплатах і боротьба з витоком бюджетних і пенсійних коштів на окуповані території, яку ми почали спільно з СБУ, триватиме. Водночас всі пенсійні та соціальні виплати реальним переселенцям будуть здійснюватися вчасно і в повному обсязі”, — заявив Розенко.

Він запевнив: “Ні копійки з державного бюджету України або з Пенсійного фонду не потрапить в кишені терористів”.

За словами Розенка, українська влада позбавлена ​​можливостей платити пенсії або інші соцвиплати жителям непідконтрольного Донбасу. “Там немає відділень українських банків, немає відділень Пенсійного фонду, казначейства, там не працюють українські закони”, — зазначив Розенко.

Він нагадав, що кожного тижня СБУ затримує кур’єрів з безліччю карток і значними сумами грошей, які перевозять на непідконтрольну територію.
“На темі оформлення допомоги переселенцям побудовані величезні злочинні схеми, де крутяться багатомільярдні суми. Встановлено численні факти того, що ці кошти українського бюджету, українських платників податків, осідають в кишенях корумпованих чиновників, терористів і російських окупантів”, — заявив віце-прем’єр.

Розенко також наголосив: “Відповідно до законів і нормативно-правових актів України повернення на окуповану територію є прямою підставою для втрати статусу вимушеного переселенця і припинення всіх соціальних виплат, у тому числі пенсійних”.

Раніше новопризначений міністр з питань непідконтрольних територій і переселенців Вадим Черниш заявив, що Україна повинна відновити всі соцвиплати на Донбасі і зняти блокаду з регіону.

0 Комментариев