Сьогодні в Україні відзначають День піхоти

news

Сьогодні, 6 травня, в Україні відзначають День піхоти Збройних сил України. Своє професійне свято українські піхотинці відзначають лише третій рік.

Свято було запроваджене у 2019 році указом тодішнього президента України Петра Порошенка від 19 квітня. Метою його появи є вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ ЗСУ, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Датою свята було обрано 6 травня, оскільки саме цього дня у 1648 році козаки здобули перемогу в битві біля Жовтих Вод. Це перша переможна битва національної визвольної боротьби під проводом Богдана Хмельницького.

Крім того, 6 травня відзначається релігійне свято – День Георгія Побідоносця, або Юрія Змієборця. А він був одним із покровителів українського війська.

 

Привітання з Днем піхоти

Сьогодні Україна вперше відзначає День піхоти

З Днем піхоти України,

У цей день вам побажаю,

Буде служба нехай легка,

Та безпечно протікає.

І нехай з неба на погон

До вас всі зірочки злітають,

Ви країни нашої заслін,

Весь народ вас поважає!

***

Війська піхотні України

Відзначають день свій,

Кожен день вони на сторожі,

Охороняють наш спокій!

Вітаємо всіх військових,

І бажаємо їм перемог,

Миру, благ, любові, терпіння,

Служба нехай йде без перепон!

***

Вітаю з Днем піхоти України і побажаю сталевого здоров’я і мужності, виправданих життєвих цілей і постійної витримки, хорошого загартування характеру і ентузіазму. Бажаю бути долею збереженим, відважним, спритним і коханим.

***

Вітаю з Днем піхоти України і хочу побажати в будь-якій частині Землі, у будь-якому куточку світу відчувати себе вільною і щасливою людиною. Хоробрості, здоров’я, мощі, сили, кмітливості та абсолютної впевненості в собі. І нехай будь-який ворог буде вражений наповал і тобі під силу буде подолати будь-який шлях!

Привітання з Днем піхоти / фото mil.gov.uaЗолоті слова

Листівки з Днем піхоти / фото mil.gov.ua

Привітання з Днем піхоти /фото reibert.infoз днем піхотиз днем піхоти6 травня в Україні відзначають День піхоти

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*