Сьогодні у Луцьку відкриття виставки Тетяни Ядчук-Богомазова текстиль 

news

Сьогодні, 10 червня, у Великій залі Галереї Мистецтв ВОНСХУ відбудеться відкриття виставки Тетяни Ядчук-Богомазова, текстиль.

Відкриття відбудеться 16,00 год.

May be art

Тетяна Ядчук-Богомазова належить до тих митців, що постійно шукають нових художніх і технічних засобів для реалізації своїх творчих задумів. Свідченням цього є твори, яким притаманне різноманіття змістовопластичних рішень. Важливу роль у формуванні творчої особистості пані Тетяни відіграло навчання у ЛДКДУМ ім. І.Труша та ЛНАМ, де особлива увага надавалася вивченню і творчому переосмисленню багатої спадщини народного мистецтва.

Традиційний досвід художниця вдало поєднує з сучасними тенденціями. Результатом такої взаємодії є низка оригінальних текстильних творів, що вирізняються багатством засобів художньої виразності. Особливості мистецької мови Т.ЯдчукБогомазової виявляються у індивідуальному підході, метафоричному, багатоманітному трактуванні та сміливій інтерпретації народних орнаментів, писанкових мотивів, стилізації зображення людських постатей, рослин, птахів, тварин. При виконанні творів на релігійну тему авторка теж надає перевагу вільному трактуванню образів.

До асоціативної мови узагальнень пані Тетяна звертається і в роботах абстрактного спрямування, в композиціях яких вона часто зображує змістовні знаки-символи.

0 Комментариев