Сьогодні у Луцьку – день жалоби

news

У зв’язку з похованням Віктора Миколайовича Мельничука 30 листопада оголошено день жалоби у Луцьку.Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк.

Віктор Мельничук (1962 року народження) був призваний по мобілізації 25 квітня цього року. Помер під час проходження військової служби в районі проведення антитерористичної операції.

Тіло Героя сьогодні вночі привезли до Луцька. Домовина буде встановлена у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору.

Сьогодні, 30 листопада, об 11:00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору відбудеться відспівування померлого.

О 12:00 на Театральному майдані – громадянська панахида.

Поховання Героя відбудеться на кладовищі села Омельне Ківерцівського району.

 

На знак скорботи за померлим, 30 листопада, буде приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території міста.

Також цього дня буде обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

0 Комментариев