Сьогодні, світ вшановує пам’ять жертв бомбардування Хіросіми

news

Сьогодення знову повертає до страшних подій 1945 року, у місті Хіросіма. 

6 серпня увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби за заборону ядерної зброї, а у Японії вшановують пам’ять жертв бомбардування Хіросіми. 

Саме цього дня, далекого 1945 року, американський бомбардувальник Б-29 «Енола Гей» скинув атомну бомбу на японське місто Хіросіма. Цей випадок став першим у світовій історії, використання атомної зброї за межами полігонів. 

Близько 9 ранку на мирне місто, на висоті 9632 метрів, було скинуто бомбу потужністю близько 15 кілотонн. Яка розірвалась над містом на висоті 600 метрів.

 В результаті вибуху було знищено всі будинки та більшість мостів; встояли лише залізобетонні споруди, але й вони зазнали страшних руйнувань.

 Від вибуху загинули близько 75 тисяч осіб, а до 1950 року кількість жертв зросла до 200 тисяч осіб, це люди які загинули від опромінення. 

 З цих жахливих подій, людство мало винести уроки, та ніколи не допустити подібного. Проте, на превеликий жаль, ми знову знаходимося на порозі застосування ядерної зброї. 

Кілька країн в тому числі РФ погрожують світові цією зброєю. Залишається сподіватися на відповідальність та засвоєння попередніх уроків. 

Адже в умовах сучасності, в разі застосування ядерної зброї, переможців не буде, лише жертви. 

0 Комментариев