Сморід, антисанітарія та маршрутки – на що скаржилися лучани

news

Найчастіше лучани скаржаться до Луцькради через нестерпний сморід. Зокрема упродовж двох тижнів до Луцькради надійшло майже тисяча телефонних звернень лучан, у середньому – 105 дзвінків на добу, 266 з них – інформаційно-консультаційного характеру.

Про це йшлося сьогодні, 27 червня, під час оперативної наради у міського голови.

Нагадаємо, тепер до групи оперативного реагування можна телефонувати на мобільний номер. 

Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті  Луцьку» Лариса Карп’як розповіла, що найбільше лучан турбував нестерпний сморід нечистот у повітрі, особливо у вечірній та нічний час. Стосовно цього надійшло 261 повідомлення.

154 звернення стосувалися житлово-комунальної сфери міста, 86 дзвінків – відсутності електропостачання в житлових будинках та квартирах, які були викликані, як плановими вимкненнями, так і аварійними. 17 звернень стосувалися налагодження зовнішнього освітлення вулиць, зокрема зверталися жителі вулиці Філатова, 18; Братковського, 21; Кравчука, 9; Відродження, 2а, Дорошенка.

Стосовно роботи ДКП «Луцьктепло» зверталися 26 разів. Зокрема у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт були зупинені бойлерні на проспекті Соборності, 19; вулиці Богомольця, 2, Дубнівській, 12, що призвело до тимчасової відсутності гарячої води у помешканнях лучан. Упродовж тривалого часу на контролі залишається облаштування благоустрою на мережі біля будинків № 107а, 109 на вулиці Рівненській, де під час дощу підмиває будинок, а також на вулиці Ш. Руставеллі, 9; Воїнів-Інтернаціоналістів, 3-7, де розташований дитячий заклад № 19. Окрім цього стався витік води на мережі на вулиці Карбишева на зупинці громадського транспорту біля заводу КРЗ.

Скаржилися лучани також на «Луцькводоканал» – усього надійшло 33 дзвінки: працівники підприємства ліквідували пориви водопроводу на вулиці Ковельска, 90; вулиці Рівненська (дачний масив «Маяк»), вулиці Глушець кут Дубнівська, прочистили каналізаційну мережу на вулиці Коперника, 62; Липинського, 5 та замінили каналізаційний люк на вулиці Теремнівська.

Нарікали лучани на несвоєчасний вивіз твердих побутових відходів та прибирання біля контейнерів – усього надйшло 16 повідомлень. Зокрема зверталися мешканці проспекту Волі, 15; вулиці Огієнка, 20; П. Маха; проспекту Соборності, 25а.

Щодо безпритульних собак зверталися лише двічі – мешканці вулиці Ковпака (гаражний кооператив) та Ш. Руставеллі, 15.

До муніципалів зверталися стосовно порушення правил благоустрою та прибирання територій, косіння трави на закинутих територіях, паркування автомобілів у невстановлених місцях, зливу нечистот у невстановленому місці, гучну музику та антисанітарію на території колишньої військової частини на вулиці Червоного Хреста.

Щодо роботи маршрутних автобусів та тролейбусів надійшло 21 звернення. Скаржилися на відсутність рейсів, особливо в ранкові та вечірні години, великий інтервал та недотримання графіків руху, відсутності автобусів на кінцевих зупинках та занедбаний технічний стан. Звернення стосувалися маршрутних автобусів № 9, 29, 3, 47 та тролейбусів № 15, 4, 12, 1.

Через встановлення приладу обліку газу припиняли газопостачання в будинках на проспекті Молоді, 7, 9, 9б, 11, через що лучани звернулися щодо роботи ПАТ «Волиньгаз».

Окрім цього на платформу «Відкрите місто» надійшло 25 повідомлень стосовно ремонту, дорожнього покриття та тротуарів, недотримання графіку руху маршруток, неналежний стан маршруток, неналежний стан зупинки громадського транспорту, відсутності спортивних та дитячих майданчиків тощо.

 

0 Комментариев